Novinky

Ahoj mí milí souputníci :-)

konečně se mi podařilo zrealizovat prostor pro informace a prožitky které obohacují můj život.  Už dlouho mám pocit, že bych se s vámi o ně chtěla dělit a tak jsem ráda, že nazrál čas aby to bylo možné :-).

Žijeme v době velkých změn a věřím, že informace které k nám přicházejí jsou pro nás dobrou motivací a pomocí jak plynout s proudem života jen s těmi boulemi a šrámy které jsou nezbytné pro pochopení toho co potřebujeme momentálně znát.

Tedy příspěvek první :-) –

vždycky jsem věděla, že komunikace je nesmírně důležitá. Právě však žijeme v době kdy je ještě důležitější, protože základní lekcí současnosti je opravdovost a pravda. Život nás čím dál tím víc nutí žít opravdově a jedině, když komunikuji se sebou vím co je moje pravda, kdo jsem já ;-). A jedině, když komunikuji s ostatními, tak se můžou dozvědět kdo jsem já a přijmout mě tak a milovat se vším co ke mě patří.

Skončil čas teorií, je třeba žít :D.

Můj muž a syn mi denně ukazují, že tahle praktika přímé komunikace jsou sice někdy drsná škola, ale důsledky které to nese jsou nebesky sladké pro všechny zúčastněné :).

                                                                                                    S Láskou Alena